První polovina shrnutí z první poloviny soutěže !

Je pravdou, že čas plyne neuvěřitelnou rychlostí. S tím je spjaté i naše působení v naší milé, úžasné, všemi opěvované pralesní lize (srovnatelé s OKRESNÍM PŘEBOREM). Ano, jak jsem avizoval čas utíká a my máme za sebou již půlku sezóny (6 měsíců). Tento článek je věnován shrnutí našeho prvního půlroku v pralese (50% report, druhých […]

Další várka zkušeností !

Po loňských dobrých zkušenostech jsme se rozhodli zúčastnit se dalšího ročníku Jadberg Cupu. Turnaj tentokrát pořádaný ve dnech 29. – 31. 5. 2009. Mottem pro rok 2009 bylo „I týý play FLORBALL“. Na turnaj, který byl přeplněný zvučnými jmény florbalové scény jsme odjížděli především pro zkušenosti.

Jak Tatchenta zkusila zopáknout turnaj v Jihlavě

Určitě si každý z nás (kluků z Tatchenty :-D) pamatuje na „Vánoční Turnaj“. Kdo ne? …. Tak ten ať se stydí:-). Protože právě tam jsme skončili na prvních dvou místech. Jak naše Áčko, tak i Béčko odehrálo turnaj na výbornou. Avšak soupeřům se to nelíbilo, proto uspořádali dne 24.1.2009 turnaj ve Zhoři.

Salming Police open cup 2008

Jestli nevíte co znamená kačenkou prohlašované heslo 7/21, pak je právě pro vás určen následující článek. Stylové a úspěšné zahájení sezóny, asi takhle se dá ve zkratce popsat turnaj v Polici nad Metují, kterého jsme se ve dnech 12. – 14. září zúčastnili.

TOP