První ligový turnaj – Ledeč nad Sázavou

Po loňském senzačním postupu z Ligy Vysočiny mužů jsme prvními zápasy vykročili do bojů ve 3. lize mužů divize V. Úvodní dva soupeři nás čekali, stejně jako minulý rok, v hale v Ledči nad Sázavou, v premiérovém zápase nás los přiřkl Spartak Pelhřimov „B a jako druhá nás čekala stará známá Přibyslav, které se nakonec postup do vyšší soutěže také podařil.

TJ Tatchenta Zhoř – Spartak Pelhřimov „B“ 6:4 (3:1,1:2,2:1)

Měření sil s druhým týmem loňské sezony 3. ligy byl skutečně velice ostrým startem Tatchenty v této soutěži. O to větší šok byl náš první gól v síti soupeře již po 35 vteřinách hry, po spolupráci se Zipem se o něj postaral Blonďák. Pelhřimov ale rychle skóre srovnal a začal s velkým tlakem, který se nás jen stěží dařilo odvracet. Paradoxně jsme však během první třetiny ještě dvakrát skórovali my a po první třetině drželi senzační výsledek 3:1. Druhá třetiny nabídla naprosto stejný obraz, mnohem zkušenější soupeř, značně posílen hráči „A“ týmu a juniory, měl jednoznačně víc za hry a jeho tlak byl místy až drtivý. Přesto jsme před posledními 15 minutami vedli rozdílem jedné branky 4:3. Nervy drásající poslední část přinesla úpornou bitvu a díky bojovnosti a nasazení nad herně lepším soupeřem jsme si do třetiligové tabulky zapsaly 3 neskutečně cenné body za vítězství 6:4, se kterými jen málokdo před zápasem počítal.

SK Juvenis Přibyslav – TJ Tatchenta Zhoř 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)

O čtyři hodiny později jsme v historii už popáté nastoupili k soutěžnímu zápasu proti SK Juvenisu Přibyslav. Kladná bilance vzájemných střetnutí sice hrála pro náš prospěch, ale prostředí 3. ligy je přece jen odlišné a navíc se vždy jednalo o velmi vyrovnané a vyhecované zápasy. A historie se neměnila ani tentokrát. Začalo se tradičně taktickou bitvou plnou osobních soubojů a vypjatých situací, soupeř byl patrně o chloupek lepší. O vyrovnanosti a snaze jako první neinkasovat svědčilo i skóre, které bylo i po 12 minutách hry stále bezbrankové. V čase 12:53 však střeleckou nemohoucnost prolomil rychlou střelou Ota a poslal nás do vedení. Přibyslavi se však podařilo srovnat a stejný scénář se opakoval ještě jednou, na začátku třetí části byl tedy zápas opět nerozhodný 2:2. Náš výkon šel poté jednoznačně nahoru a odměnou byly vcelku zasloužené dvě branky a relativně uklidňující vedení 4:2. Času na změnu skóre však bylo ještě pořád dost, bohužel pro Přibyslav si jeden z jejich hráčů dál o pár okamžiků později vlastní gól, na kterém se podílel předchozí střelou Marw, a o zápase bylo rozhodnuto – 5:2.

Na příští turnaji, který pořádáme v Třešti, nás potká FK Santos Třeboň a Hippos Ždár nad Sázavou „B“.

Jen pro zajímavost v neoficiální soutěži „největší dobytek“ :) na prvním místě stanul Véňa, který si připsal už 4 trestné minuty :)

Has one comment to “První ligový turnaj – Ledeč nad Sázavou”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. I’m comfort acquisition from you, but I’m trying to achieve my goals. I utterly copulate reading all that is posted on your site.Save the tips future. I enjoyed it!

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

TOP