Středeční výjimka

Ve středu 13. února se po delší době uskutečnil trénink s dostatečným počtem hráčů. Proto jsme neváhali a tuto výjimečnou událost zvěčnili na 48 fotografiích, které naleznete – zde. Navíc došlo k drobné úpravě profilů obou brankářů A stále platí výzva k zaplacení 50 Kč,- . Aktualizovaný seznam platičů bude v komentáři pod tímto příspěvkem.

MARODKA???

Po marodech jako by se země slehla. Třebaže se na nás už viditelně podepisuje usilí, které vynakládáme na trénink a přípravu, nic nás nezastaví. Teda kromě termitů, kteří ale v našich zeměpisných oblastech nejsou příliš rozšíření. Image by sandrino on Flickr © All Rights Reserved.

Kdo si počkal, ten se právě dočkal

Report z úspěšného přátelského utkání na půdě Přibyslavi najdete v rubrice Sezóna 07/08, pod názvem První ligový skalp. Odkazy na fotky na standartních místech. Za přečtení se hradí poplatek 50,- Kč (platí pouze pro hráče FBC Tatchenta Zhoř) P.S.: Není to vtip. Částku doneste na nejbližší trénink!

První ligový skalp

Na pátek 1. února 08 budeme vzpomínat dlouho a rádi. Márty na tento den domluvil přátelské utkání s týmem SK Juvenis Přibyslav. Nabídla se nám tím ojedinělá možnost poměřit síly s ligovým týmem. Soupeř se totiž účastní „Ligy mužů Vysočiny.“

TOP