Jadberg-Florbal.com Cup ´08

Uff.. Tak je to za námi Místo „uff“ se ještě hodilo Velkolepé nebo dokonce Kolosální. Ano. Už podle těchto slov si asi dokážete představit, jakou stopu v nás zanechal uplynulý ročník Jadberg-Florbal.com Cupu ´08, který se konal od 30. 5 – 1. 6. 2008 v Brně.

Easter Cup 2008

První z dvou našich letošních vrcholů sezóny je za námi. Na mysli mám jihlavský Easter Cup 08, konaný v sobotu 19. dubna v hale SK. Turnaje jsme se účastnili s jedním týmem – FBC Tatchenta Zhoř. Pojďme se podívat, jak jsme si vedli.

Ligová lekce

Ani se mi nechce o tomto smolném zápase rozepisovat, ale tradice tomu velí, proto se na něj pojďme blíže podívat. Druhým alternativním nadpisem bylo „Druhý ligový skalp? Bohužel.“ Už podle toho poznáte, jak asi zápas dopadl.

První ligový skalp

Na pátek 1. února 08 budeme vzpomínat dlouho a rádi. Márty na tento den domluvil přátelské utkání s týmem SK Juvenis Přibyslav. Nabídla se nám tím ojedinělá možnost poměřit síly s ligovým týmem. Soupeř se totiž účastní „Ligy mužů Vysočiny.“

Jak Tatchenta vyloupila Třešť

Na začátku tohoto dlouhého spamu bych Vás rád poprosil, abyste se pohodlně usadili a donesli si něco na pití. Kdo si myslí, že to nevydrží, tak klidně i něco na jídlo. Provedu Vás turnajem v Třešti od jeho zmateného pátečního začátku až do parádního sobotního vyvrcholení. Připravte se, začínáme

Vítězství kačenek

V době, kdy nám náš web spamuje neznámý uživatel s nickem „amater“ sehrála naše líheň kačenek (později tatchentek) přátelské utkání proti nevyzpytatelnému Měřínu. Šanci dostali především hráči, kteří se nezúčastnili posledního zápasu v Jihlavě.

Uf vítězství

Jak jste již všichni jistě dopředu věděli, v sobotu 17. listopadu jsme přátelské utkání s jihlavským týmem Atlantis. Původně byl v plánu miniturnaj (dva domácí celky a my), ale kvůli vysoké marodce soupeř postavil stěží jeden tým.

TOP