Turnaj u nás

17. prosince 2004 jsme uspořádali turnaj v naší krásné, malé, ale útulné tělocvičně :-) Více o něm v tomto článku.
Na tomhle turnaji se očekávala účast celkem 8 týmů, která se také naplnila.
Byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech, ve kterých se hrálo systémem každý s každým a potom se utkala mužstva se stejným umístěním ve skupině.

ZHOŘ „A“
Sestava:
Jiří Kučera (B), Martin Sobotka (O), Miroslav Vomela (O), Martin Čada (U), Ondřej Pavlíček (U)

Zhoř „A“ byla nasazena do skupiny s Jihlavou „B“, Polnou „B“ a Polnou „C“.
První zápas jsme odehráli s Polnou „B“, která byla spolufavoritem skupiny, po rychlém prvním gólu jsme se dostali do tempa a zápas kontrolovali s konečným výsledkem 4:1.
Po dlouhé přestávce nás čekala dvě utkání po sobě. Do prvního z nich jsme nastoupili proti jasnému favoritovi celé skupiny a aspirantovi na první místo – Jihlavě „B“, další rychlý gól, který padl po několika prvních vteřinách, nám ale opět dodal převahu nad velice kvalitním soupeřem a zápas skončil výsledkem 3:1 v náš prospěch!!!8-)
Poté nás čekalo povinné vítězství proti Polné „C“, i zde padl první rychlý gól, ale potom jsme měli jako obvykle problémy vstřelit rozhodující branku, která by nám dodala jistotu dvougólového vedení, nakonec se nám to přece jenom podařilo a i přes velký tlak soupeře, který trval v podstatě celý zápas, jsme zvítězili výsledkem 3:1, který nám zaručil první místo ve skupině bez ztráty bodu a postup do finále.

Ve finále jsme nastoupili proti největšímu kandidátovi na vítězství v celém turnaji – Jihlavě „A“, která také ve své skupině neztratila ani bod a svou kvalitu dokazovala i předváděnou hrou. Finálový zápas byl prodloužen o dvě minuty na celkových deset. I v tomto zápase jsme vstřelili první rychlý gól, po většinu zápasu se nám dařilo držet jednogólové vedení na své straně, až do doby kdy jsme dostali vyrovnávací gól na 3:3, to zbývali dokonce asi tři minuty, potom se nám střelecky přestalo dařit a dostali jsme dva dost laciné góly :-( , které stanovily konečný výsledek finálového zápasu na 3:5. Vybojovali jsme tedy druhé místo, které bylo v takové konkurenci velkým úspěchem. 8-)

X Polná „B“ Zhoř „A“ Jihlava „B“ Polná „C“ Body Skóre
Polná „B“ X 1:4 3:1 7:2 4 11:7
Zhoř „A“ 4:1 X 3:1 3:1 6 10:3
Jihlava „B“ 1:3 1:3 X 2:2 1 4:8
Polná „C“ 2:7 1:3 2:2 X 1 5:12

ZHOŘ „B“
Sestava:
Jiří Kučera (B), Jaroslav Kučera (O), Václav Lorenc (O), Václav Minx (U), Vojtěch Sobotka (U)

K našemu „B“ týmu los už tak přívětivý nebyl a dostal se do asi nejtěžší možné skupiny po bok Jihlavy „A“, Polné „A“ a Luk. :-x
Svůj první a asi nejkvalitnější zápas sehráli s Jihlavou „A“. Dlouho drželo béčko, i když pod tlakem, nerozhodný stav, ale v druhé polovině utkání inkasovalo i přes velice kvalitní hru dva góly a prohrálo 0:2. Další své dva zápasy také prohrálo s Polnou „A“ 1:4 a s Lukama 2:7, obě dvě utkání byla dobře rozehraná a vypadala nadějně a dlouho jsme drželi remízu nebo alespoň slušný výsledek, ale potom se projevila absence klíčového hráče obrany, která napomohla oběma těmto výsledkům. Díky nim skončilo béčko bez bodu na posledním místě ve skupině a nastoupilo tak do souboje o sedmé a osmé místo s Polnou „C“, zde naši hráči projevili své kvality, soupeře porazili 5:3 a zajistili si tak celkové sedmé místo. 8-)

X Polná „A“ Zhoř „B“ Jihlava „A“ Luka Body Skóre
Polná „A“ X 6:1 1:3 2:1 4 9:5
Zhoř „B“ 1:4 X 0:2 2:7 0 3:13
Jihlava „A“ 3:1 2:0 X 3:0 6 8:1
Luka 1:2 6:0 0:3 X 2 7:5

Finálová utkání:
o 1. místo JIHLAVA „A“ – ZHOŘ „A“ 5:3
o 3. místo POLNÁ „A“ – POLNÁ „B“ 2:1
o 5. místo JIHLAVA „B“ – LUKA „A“ 0:1
o 7. místo POLNÁ „C“ – ZHOŘ „B“ 3:5

Konečné pořadí:
1. Jihlava „A“
2. Zhoř „A“
3. Polná „A“
4. Polná „B“
5. Luka
6. Jihlava „B
7. Zhoř „B“
8. Polná „C“

Tento turnaj patřil určitě k těm vydařeným, dobrou hru předvedly oba týmy. Béčko i přes oslabení a velice těžké soupeře, dokázalo hrát se soupeři vyrovnané zápasy. „A“ tým také určitě ostudu neudělal a dokázal, možná překvapivě, porazit „B“ tým Jihlavské Něhy, a s „A“ týmem hrál přinejmenším vyrovnaný zápas. Celkově se dá říct, že se turnaj povedl a pro oba naše týmy dopadl poměrně slušně. Jako největší slabina se ukázal brankář, protože na tomto postu dosud nemáme stálého člena.

márty, s přispěním marwa

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

TOP