Víme soupeře pro Jadberg Cup !!!

Již s předstihem odtajnili pořadatelé Jadberg Cupu rozlosování skupin. Kdo ještě nenavštívil oficiální stránky turnaje, tady je naše skupina:

FBC Tatchenta Zhoř
Vesmírní lidé
FbC Jihlavská Něha
FbC Frýdek Místek

K soupeřům:

Vesmírní lidé: Bohužel soupeř nemá webovou stránku (nebo není zveřejněná). Tento tým je již na Jadbergu po páté. Z toho byl jednou první, jednou druhý, jednou třetí a ani bramborová nechybí, kterou Vesmírní lidé získali v posledním ročníku. Papírově nejsilnější tým skupiny. Určitě se máme na co těšit :-D

FbC Jihlavská Něha : Tak Něhu nemusím snad ani představovat. :-D Každý z nás ji dobře zná. Webové stránky naleznete v záložce odkazy. Jihlavská Něha se zatím účastnila každý rok. Největší úspěch slavila v roce 2004 kdy byla druhá. Poté se dostala nejlépe na páté místo. Takže až na minulý ročník, kdy vypadli v předkole play off (stejně jako my), výborné výsledky. Určitě reálnější soupeř, přesto víme, že jejich síla je veliká. :-)

FbC Frýdek-Místek : Nováček na Jadberg Cupu. Team hrající MS soutěž mužů v Moravskoslezkém kraji. Tato soutěž jde srovnat se soutěží Liga Vysočiny Mužů. Team v posledním ročníku této soutěže skončil na třetím místě. Co z toho plyne? Že to asi umí hrát:-D Necháme se překvapit. Ale bezesporu asi největší šance vyhrát (ne že by ta šance byla velká). :-D Webové stránky FbC Frýdek-Místek !

No tak co na to říkáte?

9 comments to “Víme soupeře pro Jadberg Cup !!!”

You can leave a reply or Trackback this post.
 1. řikám na to asi to, že tam jedeme pro zkušenosti :D

 2. blondak says: -#1

  :-D ono na neco jinyho myslet je nenormalni :-D

 3. no já bych k tomu asi nic nedodával :)

 4. 4marty: zas jsem řekl něco špatně? :roll:

 5. cecííí says: -#1

  kdy bude vyvěšena nominačka 8)

 6. blondak says: -#1

  vse bude doplneno v prubehu 14ti dni

 7. kjub to nebylo miřený na tebe :roll:

 8. to jsem rád :)

 9. my taky :D

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

TOP