Hummel Open Game !

Každý je smířen s tím, že se na turnaj nejede. Není dobrá jak docházka(nebyla), tak nálada. Proč se nejede čtěte dále.

Přestože máme mnoho důvodů neúčasti na tomto turnaji, jeden nejmenovaný hráč (kdo to asi byl ? :-D) uhradil startovné :-D A co z toho plyne? ŽE JEDÉÉÉÉÉM !!!!!!

Turnaj se koná koncem června. Určitě krásné zakončení sezóny.

Co se týče sestavy, tak mnoho z nás přislíbilo účast v první novince o tomto turnaji. O gólmanské jedničce bude rozhodnuto podle tréninku. :-) Je pravda, že spolu s Jadberg Cupem to bude trošku dražší,ale určitě se to vyplatí.  Zážitky Vám nikdo nevezme ! Za oba turnaje to bude něco mezi 600-700 Kč Cena bude upřesněna ! :-)  Chápu, že je to docela vysoká suma, ale berte to tak, že příští rok to může být s tréninky atd. horší, takže se nikam jezdit nebude. Je to docela pravděpodobné :-)

K té ceně jsou započítány poplatky za hráče, které umožňují:

Hummel Open Game:
190 Kč za každého člena družstva. Poplatek zahrnuje: vstupné na všechna utkání HUMMEL OPEN GAME, identifikační náramek, jízdenku MHD po dobu trvání turnaje, vstup na florbalovou diskotéku a další akce doprovodného programu. Doprovodný program bude na našich stránkách aktuálně doplňován.Individuální poplatky za každého hráče či člena družstva musí být uhrazeny nejpozději 30.5.2009. Uhrazení individuálního poplatku je povinné.

Jadberg Cup:
120 Kč za každého člena družstva.
V ceně poplatku je turnajové tričko ZDARMA, vstup na turnajovou afterparty, identifikační náramek, vstup na všechna utkání turnaje. Poplatky za náramky musí být uhrazeny nejpozději do 15.5.2009. Uhrazení poplatku za náramek je povinné.

Ty co přislíbili, s těmi se počítá. Další kdo by chtěl jet -> komentář. Jelikož jde trochu víc peněz, můžete to nosit po kouskách . Určitě to pokladničce vadit nebude :-D Aby pak někdo neřekl „nemám peníze“ .:-) Takže hurááááá na Hummel !

9 comments to “Hummel Open Game !”

You can leave a reply or Trackback this post.
 1. blondak says: -#1

  cte to tady vubec nekdo? :-D

 2. Martínek says: -#1

  yeah!

 3. Dal si to tam az vcera vecir tak to skoro nikdo jeste nevidel:)myslim ze psat nemusim:)Samozrejme:)

 4. co napsat jinyho nez ze se tesim ;)
  a penize za me vyruzujte s mym manazerem (márty). prislibil, ze to za me cvakne ;) dík

  :P

 5. Martínek says: -#1

  v pátek 15.5. v 18:00 je losování do skupin :-)

 6. blondak says: -#1

  se tam podivam budu v brne :-D

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

TOP