Zhoř ovládla turnaj O pohár předsedy mikroregionu Polensko

Minulý víkend patřil v tělocvičně DDM v Polné již druhému ročníku florbalové turnaje O pohár předsedy mikroregionu Polensko. Sobota 19. dubna byla vyhrazena pro věkovou kategorii odpovídající žákům 8. a 9. tříd, v neděli 20. dubna se poté odehrál hlavní turnaj pro věkovou kategorii 15-23 let. Zhoř se svoji florbalovou tradicí samozřejmě na takovéto akce nemohla chybět.

Zúčastnili jsme se obou hracích dnů. V sobotu družstvo ve složení Matěj Nekula, Petr Hubený, Jiří Čada, Martin Kašík, Filip Klimeš a Michal Boháček po jedné výhře a dvou prohrách obsadilo konečné třetí místo. Naše florbalové naděje především sbíraly velice cenné florbalové zkušenosti.

Hlavní kategorie byla pro Zhoř ještě úspěšnější. Tým ve složení Lukáš Kučera, Vojtěch Sobotka, Václav Lorenc, Martin Kourek, Jan Krejčí, Radek Kaňka a Daniel Oberreiter nenašel přemožitele a bez ztráty jediného bodu zaslouženě stanul na nejvyšším stupni. Přesto je nutné sportovně poznamenat, že především první tři týmy spolu sehráli velice vyrovnané partie, naše nejen ligové zkušenosti se nám však podařilo naplno zúročit.

Závěrem bychom ještě rádi poděkovali organizátorům za dobře zvládnutý turnaj a příští rok se těšíme nashledanou.

 

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

TOP