Jak nám pohár mezi hokejkami protekl

Psala se předvánoční sobota 6. prosince roku 2008, když se náš tým opět vžil do oblíbené role pořadatele a v krásné nové velké a přepychově vybavené hale v Třešti uspořádal tak trochu revoluční THREE TEAMS NIGHT CUP. Proč revoluční?

Měli jste snad už někdy zamluvenou halu od půl deváté do půl jedenácté? Určitě měli.. Ale nikoli večer! Za tmy, kdy chodí bubáci.. To byla pro nás nová zkušenost :)

Turnaje se účastnila jen trojice vyvolených – tým pořadatelů Tatchenta Zhoř a dvojice jihlavských celků – Sabots a Sádla. Konfrontace mezi těmito celky už proběhla, při Easter Cupu. Nejednalo se tedy o zápasy „naslepo.“

Jak jsem již předeslal.. Sraz týmů byl stanoven na osmou hodinu, hala pak zamluvená o půl hodiny déle. Vědomi si našich tradičních problémů s přesnými odjezdy, sešli jsme se u zastávky již v sedm hodin. Dopravu zajistila trojice automobilů – Renault Thalia, Škoda Favorit a Mazda 323.

Sestava čítala všechna jména, kromě George a Oty.

Brána – Pavel, Mirek
Obrana – Rammy, Marw, Jéňa, Sířa
Střed – ZIP, Márty
Útok – Míra, Martínek, Blonďák, Kjuba

Po šťastném příjezdu, při kterém nastalo opětovné shledání s kamarády (jedna z posádek totiž nedbala značení „směr hala“ a vydala se objevovat vesnice za Třeští :lol: ) a byla uroněna nejedna slza, jsme se přemístili do šatny a převlékli do černo-oranžových týmových barev.

Dalším úkolem bylo postavit mantinely. Na tom se podíleli hráči všech zúčastněných týmů, takže to šlo poměrně rychle. Poté došlo k rozlosování, které určilo pořadí zápasů.

Pro nás dopadlo velice nešťastně:
1. zápas Sabots-Tatchenta
2. zápas Tatchenta-Sádla
3. zápas Sabots-Sádla

Vezmeme to krátce.. První zápas jsme prohráli 5:3. Nastřelili jsme asi 5 tyček o spojnicích ani nemluvě a dostali jsme dva ušmudlané góly. Zlé sny musel mít po svých nepoměněných tutovkách Martínek, stejně jako Márty, který nás do konce turnaje nepřestal bavit svými kousky na téma – Jak nedat gól :D

Zápas se hrál ve velkém tempu, oba týmy chtěly získat tři body. Skóre zápasu otevřel ZIP, krátce nato bylo však srovnáno. Míra zvyšoval v čase 4:03 na 2:1. Skvělými zákroky se prezentoval Pavel a publikum ani nedutalo.. ;) Do konce první patnáctiminutovky jsme však ještě dvakrát inkasovali a do druhého dějství jsme si odnesli ztrátu v podobě jednoho gólu.
O přestávce jsme tedy měli o čem přemýšlet. Sabots, tým pasovaný do jasného favorita, byl hratelný. Náš úkol byl jasný – neustále důsledně bránit a vyvarovat se podobných výpadků jako na konci první části.
To se nám bohužel nepodařilo a druhý poločas jsme prohráli opět rozdílem jedné branky – 1:2.

Sabots nás tedy porazili 5:3 a sen o poháru se pomalu rozplýval..

První zápas turnaje byl tedy odehrán. Ke druhému jsme nastoupili opět my, nyní proti Sádlům.
Cíl byl jasný, porazit soupeře a zajistit si alespoň druhé místo v turnaji.
Toto přání nám splnil náš nejlepší střelec Vojta, který vstřelil dva góly. Jedním gólem protrhl neuvěřitelnou střeleckou smůlu i Márty a v zápase, ve kterém jsme ukázali jasnou převahu, jsme zvítězili 3:0.
Perfektní práci odvedli i oba brankáři ;)

V posledním utkání porazili suverénní Sabots tým Sádel 4:3 a urvali pro sebe první místo.

Vše podstatné si můžete prohlédnout v následující tabulce:

THREE TEAMS
NIGHT CUP
Třešť
Sabots Tatchenta Sádla Body Skóre Pořadí
Sabots THREE TEAMS
NIGHT CUP
Třešť
5:3 4:3 6 9:6 1.
Tatchenta 3:5 THREE TEAMS
NIGHT CUP
Třešť
3:0 3 6:5 2.
Sádla 3:4 0:3 THREE TEAMS
NIGHT CUP
Třešť
0 3:7 3.

A závěrečná hodnotící věta zní: Turnaj se jak po herní tak i organizační stránce nakonec podařil, nikdo z účastněných hráčů v tuto pozdní hodinu neusnul a tak doufáme v další pro nás již trošku úspěšnější ročníky! ;)

Kolekce fotek z turnaje k nahlédnutí – zde

marw

5 comments to “Jak nám pohár mezi hokejkami protekl”

You can leave a reply or Trackback this post.
 1. odfláklý fotky :neutral:

 2. Z.I.P'aQ^ says: -#1

  Sabots porazili Sádla 4:3 a né 9:6 :!:
  Jinak good job :)

 3. ajo, vidis :lol:
  uz to opravuju ;)

 4. Blondak says: -#1

  sem duch duch :D

 5. Blondak says: -#1

  dekuji textmasterovi :D

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

TOP